Aan de ‘Middag voor Mensen met MS’ van de Stichting MS Research doen dit jaar drie medewerkers mee van het MS-centrum in Rotterdam, het ErasMS: de neurologen Joost Smolders – hoofd van ErasMS – en Ide Smets plus biomedische wetenschapper Sanne Reijm. De laatste zal in het bijzonder ingaan op haar onderzoek naar de mogelijke rol van het Epstein Barr-virus bij het ontstaan van MS.
De middag is op donderdag 19 juni in het Van der Valk Hotel aan de Laan van Europa in Dordrecht. Het is de derde keer dat de Stichting MS Research in deze stijl ontmoetingen met MS-onderzoekers organiseert. De middagen zijn vooral bedoeld om mensen met MS in gesprek te kunnen laten gaan met wetenschappers. De twee eerdere keren waren in Groningen en Almere.
Er kunnen 150 deelnemers aan de middag meedoen. “Zodat iedereen de ruimte heeft om betekenisvolle gesprekken te voeren en vragen te stellen aan de experts”, aldus directeur Kirstin Heutinck van de Stichting MS Research. Dat betekent wel dat wie wil deelnemen zich snel moet opgeven.
Redactie MSnieuws
Bron: https://msresearch.nl/leven-met-ms/ms-dag/programma-middag-voor-mensen-met-ms-19-juni/

