Privacybeleid

Het waarborgen van de privacy van bezoekers van onze website msvereniging.nl is een belangrijke taak voor ons. Daarom beschrijven we in onze privacybeleid welke informatie we verzamelen en hoe we deze informatie gebruiken.

Door de informatie en de diensten op onze website msvereniging.nl te gebruiken, ga je akkoord met ons privacybeleid en de voorwaarden die wij hierin hebben opgenomen. Als je meer informatie wilt ontvangen, of vragen hebt over het privacybeleid van MS Vereniging Nederland en specifiek onze website msvereniging.nl, kun je ons benaderen op het e-mailadres communicatie@msvereniging.nl.

Wij maken gebruik van verschillende technieken om bij te houden wie de website bezoekt, hoe deze bezoeker zich op de website gedraagt en welke pagina’s worden bezocht. Dat is een gebruikelijke manier van werken voor websites omdat het informatie oplevert die bijdraagt aan de kwaliteit van de gebruikerservaring. De informatie die we registreren, bestaat uit onder meer IP-adressen, het type browser en de bezochte pagina’s.

Tevens monitoren we waar bezoekers de website voor het eerst bezoeken en vanaf welke pagina ze vertrekken. Deze informatie houden we anoniem bij en is niet gekoppeld aan andere persoonlijke informatie.

Cookies

Wij plaatsen cookies bij bezoekers. Dat doen we om informatie te verzamelen over de pagina’s die gebruikers op onze website bezoeken, om bij te houden hoe vaak bezoekers terug komen en om te zien welke pagina’s het goed doen op de website. Ook houden we bij welke informatie de browser deelt.

Onze website msvereniging.nl maakt gebruik van cookies. Een cookie is een klein bestandje met gegevens dat op de harde schijf van jouw eigen computer wordt opgeslagen. Een van de cookies dient om het gebruik van msvereniging.nl zo gemakkelijk mogelijk te maken. Hierin staat bijvoorbeeld op welke lettergrootte je de site bekijkt. Een andere cookie wordt gebruikt om statistieken over onze bezoekers bij te houden. Dit gebeurt geheel anoniem.

Je kunt er voor kiezen om cookies uit te schakelen. Dat doe je door gebruik te maken van de mogelijkheden van je browser. Je vindt meer informatie over deze mogelijkheden op de website van de aanbieder van je browser.

Wij gebruiken cookies om je de beste ervaring op onze website te geven. Als je onze site gebruikt, gaan wij ervan uit dat je hiermee akkoord gaat.