Janneke Benders-Verzijde van de NMOSD/MOGAD-werkgroep van MS Vereniging Nederland komt aan het woord op de komende jaarconferentie van het Europees MS Platform (EMSP). Zij wil het onder meer hebben over het gebrek aan goede informatie over haar ziekte, die gelijkenis vertoont met MS.
De conferentie is op 24 en 25 april in Berlijn en is ook gratis online te volgen. Schrijf je dan hieronder in en kies voor de optie ‘virtual conference’.
Schrijf je in voor de EMSP-conferentie >
Het jaarthema is ‘Van diagnose naar betere toegang’, met in het bijzonder aandacht voor praktische, patiëntgerichte oplossingen voor mensen met MS, NMOSD en MOGAD.
Het is voor de tweede keer in korte tijd dat de Nederlandse NMOSD/MOGAD-werkgroep voorbijkomt bij het EMSP. Eind 2025 verscheen een artikel op de website van het platform naar aanleiding van het vijfjarig bestaan van de werkgroep. Het EMSP is een samenwerkingsverband van 43 MS-verenigingen uit 37 Europese landen. Ook MS Vereniging Nederland is er lid van.
Oud-verenigingsvoorzitter Jan van Amstel is penningmeester van het EMSP.
Redactie MSnieuws
Bron onder meer:

