Stamppotavond 23 november 2024

12 december 2024

Na eerdere edities in Velserbroek en Heemskerk konden we onze vijfde stamppotavond dit keer houden in het Buurthuis De Oase in Zwaanshoek. Het was een regenachtige vrijdag 23 november 2024 waar we met een groep van 16 deelnemers mochten genieten van een geweldig gastvrije ontvangst door contactpersoon Bonny Evers en haar collega’s.

We mochten plaats nemen in een aparte grote ruimte waar voor 16 personen gedekt was. De stamppot avond was eigenlijk georganiseerd voor buurtbewoners en daar waren er zo’n 60 van die in de grote zaal van de maaltijd en elkaar konden genieten. Wij mochten aansluiten.

Het gezelschap bestond uit leden van onze vereniging en partners, voornamelijk uit onze regio ten zuiden van het Noordzeekanaal, maar er waren toch ook 6 leden van buiten dit gebied. Oude bekenden zagen elkaar weer en het gezelschap, waaronder ook twee deelnemers die voor het eerst een activiteit van de regio bezochten, mengde zich geanimeerd.

Voor de maaltijd werd onze zaal als eerste uitgenodigd om langs het buffet van drie verschillende stamppotten, mooie ballen gehakt, overheerlijk rookworst en heerlijk jus te gaan. Sommigen van ons lieten hun borden daarna nog voor een tweede keer vullen, veelal met een andere keuze stamppot.

Na de maaltijd werden we nog verwend met koffie of thee met twee grote schalen met overheerlijke zoetigheden.

Voordat de eerste mensen alweer vertrokken hebben alle aanwezigen aangegeven deze activiteit graag ook het volgend jaar weer op de agenda te plaatsen. Daar zal uiteraard rekening mee gehouden worden.

Veel dank gaat uit naar de vrijwilligers van Buurthuis De Oase die deze bijeenkomst voor ons mogelijk maakte.

Groet Donald Lupescu