VeineDAGEN gaat samenwerken met de Jaarbeurs in Utrecht. Het doel is om gezamenlijk het grootste jaarlijkse event neer te zetten voor mensen met een beperking, voor jong en oud. Supportbeurs verdwijnt, het event gaat verder onder de naam VeineDAGEN en vindt plaats tijdens de Dutch Health Week in Koninklijke Jaarbeurs van donderdag 11 tot en met zaterdag 13 april.
Doordat de organisatie Jaarbeurs, die jarenlang de Support organiseerden de VeineDAGEN gaan ondersteunen, hebben we er alle vertrouwen in dat we met elkaar, ook in Utrecht, een mooi evenement gaan neerzetten voor onze doelgroep. We vinden het heel belangrijk, dat we, met deze stap, dicht bij onszelf blijven.
De aandacht voor kinderen en jongvolwassenen zal nadrukkelijk deel uitmaken van het nieuwe event. We combineren dit met aandacht voor de volwassenen met een beperking.
Hartelijke groet,
Mariëlle en Renée
[ticon icon=”external-link”] Registreren