skip to Main Content
Lettergrootte: e e Sitemap Inloggen

Zet u zich in voor de regionale werkgroep Drenthe?

Word vrijwilliger in Drenthe!

De regionale werkgroep Drenthe is op zoek naar vrijwilligers die zich willen inzetten voor mensen met MS! Deze enthousiaste en betrokken werkgroep organiseert activiteiten die bijdragen aan de regionale belangenbehartiging, het contact en de informatie en voorlichting voor ruim 320 leden van de MS Vereniging. Binnen de werkgroep is ruimte voor een nieuwe regiocoördinator. 

De werkgroep is op zoek naar iemand die gemakkelijk contact onderhoudt met mensen, de regionale werkgroep op de kaart wil zetten en uiteraard affiniteit heeft met MS. 

Bent u bereid om belangeloos een deel van uw vrije tijd in te zetten voor de MS Vereniging? Dan hoort de regionale werkgroep Drenthe graag van u. 

Neem contact op via drenthe@msvereniging.nl, t.a.v. Jolanda Bomert of Rudy Harma. 

Back To Top
X