skip to Main Content
Lettergrootte: e E Sitemap

Groningse werkgroep werkt mee aan app die ziektes voorspelt

‘Zorg verkeert digitaal nog in de prehistorie’ kopte het Dagblad van het Noorden afgelopen zaterdag. Bettina Bakker, actief lid van onze Groningse werkgroep, werd voor dit artikel geïnterviewd.

Bettina neemt deel aan de ‘IKdus’-pilot die het UMCG in 2015 startte en waaraan MS Vereniging Nederland haar medewerking verleent. De deelnemers aan dit bevolkingsonderzoek krijgen mogelijk het eerste digitale ‘medische paspoort’ ter wereld: een app die onder meer voorspelt of de gebruiker ziek wordt. Daarmee kunnen gegevens over hun leefstijl, voeding, biomateriaal en erfelijke eigenschappen worden gedeeld met artsen en andere zorgverleners.

Lees verder in het Dagblad van het Noorden

 

 

Back To Top
X