Ga naar hoofdinhoud

Imss-vragenlijstHelp mee om de zorg rond multiple sclerose te verbeteren.

MS Vereniging Nederland doet, samen met het European Multiple Sclerosis Platform en 24 andere MS verenigingen uit 23 landen mee aan het onderzoeksproject: Impact of Multiple Sclerosis Symptoms (IMSS). In deze vragenlijst wordt gevraagd naar de ernst en de prevalentie van MS-symptomen, maar ook in welke mate deze symptomen impact hebben op het leven. Met als doel meer inzicht te verkrijgen in hoe mensen omgaan met hun symptomen en wat bijdraagt aan de verbetering van de levenskwaliteit.

Met de informatie die dit oplevert, kunnen wij pleiten voor een betere herkenning van MS-symptomen, maar ook voor de verbetering van MS-zorg en eventuele nieuwe behandelingen.

Het invullen van de enquête zal ongeveer 20 tot 30 minuten duren.

Vul de enquête hier in: https://impactofms.com

Back To Top