Ga naar hoofdinhoud

Op Nationale MS Dag (6 november in ‘s-Hertogenbosch) organiseren wij samen met het Nationaal MS Fonds een sessie over Samen Beslissen bij MS. Kijk de kunst van het voeren van een goed gesprek af en oefen als je wilt ook zelf.

Wanneer je de diagnose MS krijgt, kom je voor veel vragen, dilemma’s en keuzes te staan. Het is goed om belangrijke thema’s met je neuroloog of verpleegkundige te bespreken. Hoe doe je dat?

Over de sessie
Hoe belangrijk is bijvoorbeeld werk voor jou? Heb je misschien een kinderwens? Ben je veel op reis? Door dit te bespreken zorg je er samen voor dat je de behandeling krijgt die het best bij jou past. Maar hoe pak je dat aan, in de spreekkamer? Acteurs gaan ons in deze sessie heel praktisch laten zien hoe zo’n gesprek kan verlopen. Kom de kunst afkijken!

Deze sessie wordt mede mogelijk gemaakt door de Hersenstichting, Janssen, Merck, Novartis, Roche en Sanofi.

Back To Top