skip to Main Content
Lettergrootte: e E Sitemap

Veel media-aandacht voor Fampyra-demonstratie

De Fampyra-demonstratie afgelopen dinsdag in Den Haag heeft veel media-aandacht opgeleverd. Hieronder een overzicht van de berichtgeving.

Daags vóór de demonstratie werd Reni de Boer geïnterviewd door RTV Utrecht:

Ook Hart van Nederland maakte een video:

NH nieuws kreeg zelfs minister Bruins even te pakken:

NH nieuws

Ook NPO Radio 1 besteedde aandacht aan de demonstratie.

Geschreven media

Een overzicht van de nieuwsberichten in lokale en regionale media:

Dank

Wij zijn heel blij met alle media-aandacht die onze demonstratie heeft gegenereerd en willen iedereen heel hartelijk danken die naar Den Haag is gekomen. Ook hartelijk dank aan degenen die de pers hebben benaderd en/ of een interview hebben gegeven! De Tweede Kamer is nu weer aan zet om te zorgen dat Fampyra weer vergoed wordt in de basiszorgverzekering. Kamerlid Liliane Ploumen (PvdA) beloofde het gevraagde initiatief te zullen nemen.

 

Back To Top
X