skip to Main Content

Wil jij ook energie overhouden aan het einde van de dag of de week? Wil jij je belastbaarheid vergroten? Of vooral energie hebben voor datgene wat je graag doet?  Wil je wel rekening houden met je grenzen maar is er zoveel dat je wil of moet doen?

Energiemanagement bij MSHerken jij je in de volgende situatie:

  • Heb je het gevoel dat je gevangen zit door je vermoeidheid en pijn?
  • Kosten de gewone dagelijkse dingen jou veel energie?
  • Ben je blij dat je nu de dag door komt en moet je er niet aan denken er ook nog iets bij te doen?
  • Heb je het gevoel dat je misschien moet stoppen met werken omdat het je te veel energie kost maar is je werk te leuk?
  • Of heb jij meer in je mars, maar kun je het niet laten zien van je pijn of beperkte energie?

Ergotherapeute Célie Journee vraagt je van een afstandje naar je leven te kijken om vervolgens met praktische adviezen de balans te vinden in wat je doet en wat je kan.  Zodat jij weer de baas over jouw leven wordt en je kunt doen wat jij wilt!

Praktische informatie

  • Datum: dinsdag 15 september 19.30 – 20.15 uur
  • Locatie: bij jou thuis via Zoom
Back To Top