Lettergrootte: e e Sitemap Inloggen

Stamceltherapie (AHSCT) nog geen doorbraak bij MS

Naar aanleiding van de documentaire “Can you stop my multiple sclerose?” uitgezonden door BBC1 willen wij u graag wat achtergrond informatie geven over deze experimentele behandeling.

Op 18 januari 2016 is de documentaire “Can you stop my multiple sclerosis?” van het programma Panorama uitgezonden door de BBC1. In deze documentaire komen mensen met MS aan het woord die succesvol behandeld zijn met een vorm van stamceltherapie AHSCT. Naar aanleiding van de uitzending willen wij u graag wat achtergrond informatie opgesteld door MS Research geven over deze experimentele behandeling.

Ons standpunt sluit aan op het standpunt van MS Research welke ook is verwoord in een nieuwsbericht over dit onderwerp uitgegeven door RTL nieuws op 19 januari 2016.

Vanavond, 20 januari 2016, komt dit onderwerp ook aan bod bij RTL Late Night op RTL om 22.30 uur.

X