skip to Main Content
Lettergrootte: e e Sitemap Inloggen

Ouder worden met Multiple Sclerose extra problematisch?

Uitnodiging voor focusgroep: ‘Ouder worden met Multiple Sclerose’ op woensdag 30 september 2015

image_mini

Ouder worden met MS extra problematisch?

Ben je vijftig jaar of ouder en heb je MS, dan ben je van harte welkom! 

Samen willen kijken tegen welke problemen ouder wordende mensen met MS aanlopen en welke oplossingen mogelijk zijn.

Project ‘Ouder worden met een beperking’

BOSK, de vereniging van mensen met een aangeboren lichamelijke handicap, voert het project ‘Ouder worden met een beperking’ uit. Dit project probeert oplossingen te vinden voor de bijzondere problemen waar mensen met een lichamelijke beperking op latere leeftijd tegenaan lopen. Onlangs is MS Vereniging Nederland benaderd met het voorstel op dit gebied meer samen op te trekken. Wij vinden dit een goed plan. Vandaar deze uitnodiging aan jou deel te nemen aan de focusgroep op 30 september a.s.

Resultaten vragenlijst over ‘Ouder worden met een beperking’

De resultaten van een door BOSK gehouden enquête, waaraan ook een grote groep mensen met MS hebben meegewerkt, hebben een veel beter beeld van de problemen van ouderen met een beperking opgeleverd. Zie: www.ouderwordenmeteenbeperking.nl.  Vervolgstap is te kijken naar oplossingen specifiek hiervoor en deze beschikbaar te maken voor iedereen die daar behoefte aan heeft. 

Praat mee over de problemen en oplossingen

Graag nodigen wij jou als ervaringsdeskundige uit voor deze focusgroep. Na een presentatie van de resultaten van de enquête ‘Ouder worden met een beperking’ kijken we vervolgens samen naar mogelijke oplossingen voor de problemen die uit de enquête naar voren zijn gekomen. We zijn erg benieuwd naar jouw ervaringskennis, concrete zorgen m.b.t. het ouder worden en suggesties voor oplossingen!   

Programma 

12.00 uur lunch aangeboden door BOSK

12.30 uur start bijeenkomst met presentatie resultaten onderzoek

13.00 uur met elkaar praten over de problemen en mogelijke oplossingen

15.15 uur afronding en afsluiting

15.30 uur einde

Praktische informatie en aanmelding 

Locatie: bij BOSK, Churchilllaan 11 te Utrecht. (8e verdieping)

Aanmelden: stuur een email naar g.schoonderbeek@msvereniging.nl uiterlijk 23 september a.s..

We mikken op 8, maximaal 10 deelnemers. Vol is vol!

Vervoer: het gebouw is rolstoeltoegankelijk en goed bereikbaar met de auto en sneltram.

Parkeren: parkeren is soms lastig, dus als je met auto + rolstoel komt, graag melden bij je 

aanmelding, zodat wij BOSK kunnen informeren dat je assistentie nodig hebt.

Wij hopen je op 30 september te mogen begroeten!  

Back To Top
X