skip to Main Content

Voorzitter Jan van Amstel raadt aan het advies van internationale en nationale MS-deskundigen op te volgen om je te laten inenten met het corona-vaccin zodra dat kan.

De Internationale MS-federatie (MISF) – met deskundigen uit 48 landen – en de MS-Werkgroep van de Nederlandse Vereniging voor Neurologie (NVN) – met daarin al onze MS-neurologen – adviseren met klem om je te laten vaccineren omdat het veilig en effectief is. Laten wij dit advies dan ook opvolgen!”. Zo roept voorzitter Jan van Amstel op, in zijn column op MSweb.

Nadrukkelijk neemt hij daarin afstand van mensen die zich om de meest uiteenlopende, maar onjuiste redenen niet willen laten vaccineren. Daarbij gaat het volgens hem vaak om ‘hersenspinsels of ongezond wantrouwen, dat grotendeels berust op angst’. En angst noemt Jan van Amstel ‘een slechte raadgever’.

Back To Top
X