skip to Main Content
overprikkeling bij MS
Overprikkeling is een minder zichtbare maar veel voorkomende klacht bij MS

De nieuwste editie van het online magazine MSzien van MSweb is verschenen. In deze editie onder andere een interview met Biny Vos. Biny heeft MS en richtte in maart van dit jaar een Covid-afdeling in in het revalidatiecentrum waar zij werkt.

Nadat de Covid-afdeling enkele maanden geleden kon worden gesloten, moest de afdeling vorige week toch weer opengaan. Werken met MS in de frontlinie van de coronapandemie. Hoe presteer je dat?

Verder uroloog Bertil Blok over blaas- en darmklachten bij MS; een interview met auteur Ronald Giphart over het leven van zijn moeder. En een eerbetoon aan onze moederkloek Nora. Plus een artikel over overprikkeling. Een minder zichtbare, maar daarom niet minder voorkomende klacht bij mensen met MS.

Back To Top