skip to Main Content

De Belgische arts-onderzoeker Geert Poelmans van het Universitair Medisch Centrum Radboud Nijmegen betreurt de kennelijke misverstanden die zijn ontstaan over de berichtgeving omtrent het door hem geleide onderzoek naar een MS-beïnvloedend gen.

In een telefoongesprek met hem beklemtoont hij namelijk nooit en nergens te hebben gezegd dat met wat hij gevonden heeft, genezing van MS nabij brengt. Wat hij zegt te hebben uitgelegd is dat dit een eerste stap kan zijn, en dat er nog zeer veel vervolgonderzoek nodig is om uiteindelijk, op termijn, tot een medicijn te komen. Voor de financiering van dat vervolgonderzoek is hij in overleg met het Nationaal MS Fonds.

Hoe hij het zelf heeft geformuleerd is onder meer terug te luisteren in dit radio-interview uitgezonden op dinsdag 19 november 2019 in het programma Nieuws en co van NPO 1).

 

Back To Top