skip to Main Content
Lettergrootte: e e Sitemap Inloggen

November: denk na over je zorgverzekering

In november en december is het weer tijd om te bedenken of je goed zit bij je huidige zorgverzekeraar of beter kunt overstappen.

Word je beter van een nieuwe zorgverzekering? Een uitzoekklusje waar veel mensen tegenop zien. Er is veel keuze en de vraag is: wat past bij mij? Met de test van Patiëntenfederatie Nederland weet je snel genoeg of het slim is een nieuwe zorgverzekering te kiezen.

> naar de test ‘Word je beter van een andere verzekering? 

Alle wijzigingen voor 2019

Verzekeringsvergelijker Independer publiceert op haar website een overzicht van alle wijzigingen voor 2019. We gaan meer betalen voor onze zorgverzekering. De eigen bijdrage wordt maximaal 250 euro (voor medicijnen die zijn opgenomen in het geneesmiddelenvergoedingssysteem).

> naar het overzicht van alle wijzigingen

Back To Top
X