skip to Main Content

De werkgroep NMO(SD) heeft met neuroloog dr. Wokke van het Erasmus MC gesproken over het ziektebeeld MOG(AD). Het bestuur van de MS Vereniging heeft ingestemd dat wij ons als werkgroep ook gaan inzetten voor MOG(AD).

NMO(SD) en MOG(AD) lijken heel erg op elkaar. Vooral omdat deze ziektebeelden dezelfde symptomen hebben, zoals oog- en of ruggenmergontstekingen. Toch zijn er wel degelijk verschillen, ook in manier van behandelen. Aan het eind van dit jaar worden de criteria voor MOG(AD) bekend gemaakt.

>>meer informatie over MOG(AD)

Kom jij ons helpen?
De werkgroep NMO is op zoek naar iemand met MOG (AD) die zich voor onze werkgroep wil inzetten, zodat er meer over bekend wordt. Onze werkgroep bestaat uit mensen met NMO(SD) met vooral de antistof AQP4. We willen deze groep graag uitbreiden zodat er ook mensen met MOG(AD) aan het woord komen en ons willen vertegenwoordigen.

 

Back To Top
X