skip to Main Content
Lettergrootte: e E Sitemap

MSkidsweb 15 jaar

Hoera! Vandaag viert MSkidsweb, ondanks corona, een bescheiden feestje. MSkidsweb bestaat al 15 jaar!

Eind 2003 begonnen Anna, Loes en Ilse met het opzetten van de website en op 30 maart 2005 was het eindelijk zo ver: MSkidsweb was voor iedereen te vinden op internet. Ondertussen is MSkidsweb uitgegroeid tot een ‘puber’ die best veel op MSweb lijkt, maar dan met wat extra vrolijke accenten.

Muus feliciteert BeerHet doel van MSkidsweb is altijd geweest om kinderen zo goed mogelijk te informeren over de ziekte MS. Zowel kinderen die een ouder hebben met MS, als kinderen die (in een enkel geval) zelf MS hebben.

Namens MS Vereniging Nederland feliciteert MuuS (zie foto hiernaast) Beer (en zijn hele team van MSkidsweb) met deze prachtige mijlpaal!

Back To Top
X