skip to Main Content

‘Nederland mag MS-patiënten niet langer de enige behandeling ontzeggen die kan voorkomen dat ze volledig aftakelen en in een rolstoel belanden.’ Dat stelt volgens verschillende media vandaag de Nederlandse Vereniging voor Neurologie (NVN). 

De NVN stelt op haar website ‘dat er voor een specifieke groep patiënten, die ondanks de inzet van de op dit moment meest sterk werkende ziektemodulerende therapieën forse inflammatoire ziekteactiviteit blijft houden, stamceltherapie beschikbaar moet komen.’

Onder meer het AD bericht vandaag over het gewijzigde standpunt van de NVN.

>>lees het artikel in het AD

Als aanvulling op de berichtgeving in onder andere het AD en de Stentor (zie afbeeldingen hieronder), gaf ons bestuurslid Boaz Spermon vanmiddag een interview aan het radioprogramma DeNieuwsBV op NPO radio 1.

>>luister het radio-interview met Boaz Spermon

MS Vereniging Nederland is verheugd dat de neurologenvereniging voor het eerst zo glashelder naar buiten treedt met dit positieve standpunt. Vergoeding van de therapie is echter nog niet geregeld; hierover moeten de zorgverzekeraars beslissen.

 

Back To Top
X