Skip to content

MS.nl is een nieuw online platform voor mensen met MS en hun naasten en heeft drie belangrijke pijlers:

  • Betrouwbare en uitgebreide informatie over MS
  • Een veilige community waar mensen elkaar kunnen leren kennen en ervaringen kunnen delen
  • Toegang tot een aantrekkelijk en relevant aanbod van activiteiten van de partnerorganisaties

Jij kunt ons helpen

Eind februari gaat MS.nl live. 2 Weken hiervoor, vanaf half februari 2024, openen we de site voor een kleine groep mensen. Om in de community alvast blogs te schrijven, gesprekken te starten en je eigen profiel in te vullen. Dit noemen we de Proeftuin. Wanneer er bij de livegang meerdere blogs, gesprekken en ingevulde profielen zijn, is de community interessanter voor nieuwe bezoekers die ervaringen willen lezen en melden zij zich sneller aan om mee te doen!

Als eerste ‘deelnemer’ van MS.nl ben jij dus van grote waarde en sta je aan de basis van het opbouwen van een nieuwe community!

Doe jij mee? Meld je dan aan

Dit is een unieke kans om je vanaf het begin af aan je aan te sluiten en een eerste inkijk te krijgen op MS.nl. Vul het formulier in om je belangstelling met ons te delen. Klik hiervoor op de volgende link: Aanmelden Proeftuin. Nadat je het inschrijfformulier hebt verstuurd, krijg je begin februari meer informatie via de e-mail.

Heb je nog een vraag of opmerking? Laat het even weten via community@ms.nl

Wie weet tot binnenkort op MS.nl!

Met vriendelijke groet, namens team MS.nl

Josien van Essen
community manager

Back To Top