skip to Main Content
Lettergrootte: e E Sitemap

MS-hoogleraar Killestein: ‘Nu grijp ik sneller naar zware medicatie’

Op vrijdag 18 januari hield dr. Joep Killestein zijn oratie voor het VUmc. Daarmee aanvaardde hij officieel zijn aanstelling als hoogleraar. NRC interviewde hem naar aanleiding van dit heuglijke feit.

MS-professor Joep KillesteinEnkele citaten uit het interview:

“Op het moment van zijn diagnose was hij professioneel saxofonist. We begonnen met een mild medicijn. Op vakantie kreeg hij een aanval waardoor het gevoel uit zijn handen verdween. We hebben hem alsnog natalizumab voorgeschreven. Hij heeft nooit meer kunnen optreden.”

“Voor sommigen betekent Fampyra het verschil tussen wel of niet zelfstandig op pad gaan. Tussen met of zonder looprekje de spreekkamer binnenlopen”.

Het hele interview lees je op nrc.nl.

 

Back To Top
X