skip to Main Content
Lettergrootte: e e Sitemap Inloggen

MS groep Goeree Overflakkee in teken van MS en rijbewijs

7 juni 2018 was er een bijeenkomst in Nieuw Rijsenburgh. Het thema van deze bijeenkomst was MS en het rijbewijs.

Bert- Jan Stam is rijschoolhouder te Dirksland en is bekend met rijlessen geven aan mensen met een beperking.  Hij vertelde deze middag wat de impact kan zijn van het hebben van MS voor je rijbewijs.  Er zijn nog veel onduidelijkheden over wat te doen als je de diagnose MS hebt gekregen en geef je dit b.v. door aan je verzekeringmaatschappij van je auto? De gevolgen van het niet doorgeven hiervan kunnen groot zijn.

Bert-Jan vertelde over de mogelijkheden om toch door te blijven rijden in eventueel een aangepaste auto. Zo zijn er meer mogelijkheden dan je in eerste instantie denkt. Informeer hier eens over bij een rijschool of het CBR.

Met dank aan Bert-Jan Stam voor zijn presentatie en Nieuw Rijsenburgh voor het beschikbaar stellen van de ruimte.

Heb je ideeen voor bijeenkomsten dan zijn deze altijd welkom. Stuur een mailtje naar m.vermeulen592@upcmail.nl

Back To Top
X