skip to Main Content

Onze voorzitter Jan van Amstel is gekozen tot lid van het uitvoerend comité van het Europees MS Platform (EMSP). Deze organisatie kwam eind april bij elkaar in Madrid.

De verkiezing was onderdeel van de tweedaagse jaarvergadering van het EMSP, waarvan MS Vereniging Nederland lid is. De vergadering had als bijzonder thema ‘het personaliseren van de zorg aan MS-patiënten’. Naast voorzitter Jan van Amstel was ook directeur Chris Schouten aanwezig.

Het platform – dat een kantoor heeft in Brussel – houdt zich vooral bezig met belangenbehartiging bij overkoepelende Europese instanties, zoals de Europese Commissie, het Europees parlement en het Europees Medicijn Agentschap (EMA). Op dit moment zijn uit 37 Europese landen in totaal 43 nationale organisaties van MS-patiënten lid van de EMSP. Samen vertegenwoordigen ze 1,2 miljoen mensen met MS.

>>lees verder op MSweb

 

 

Back To Top
X