skip to Main Content
Lettergrootte: e e Sitemap Inloggen
Fampyra in tv-programma Radar

Fampyra in tv-programma Radar

Het zal u niet ontgaan zijn: het tv-programma Radar van Avro/Tros ging gisteravond over het vervallen van Fampyra uit de basisverzekering.

Fampyra-gebruikster Angelique van Hooft lichtte toe wat Fampyra voor haar doet en wat het zou betekenen als zij het medicijn niet meer krijgt. Voorzitter Jan van Amstel van MS Vereniging Nederland gaf aan het onbegrijpelijk te vinden dat minister Bruins heeft besloten het medicijn niet meer in het basispakket zorgverzekering op te nemen. De minister volgt hierin het advies van het Zorginstituut Nederland, dat bij monde van directeur Sjaak Wijma het advies toelichtte.

Tot slot kwam Sharon Dijksma, PvdA-kamerlid en voorzitter van de vaste kamercommissie voor VWS, aan het woord. Mevrouw Dijksma heeft reeds kamervragen aan minister Bruins gesteld en roept iedereen op om zijn of haar ervaringen en reacties te delen. Zij zal deze doorspelen aan de minister.

De uitzending van Radar is terug te kijken via Uitzending gemist.

Sharon Dijksma (PvdA), Fampyra-gebruikster Reni de Boer en Jan van Amstel bij Radar

Sharon Dijksma (PvdA), Fampyra-gebruikster Reni de Boer en voorzitter Jan van Amstel bij Radar

 

Back To Top
X