skip to Main Content

‘Ik ben nog altijd de moeite waard. Dat is wat ik nu anderen probeer voor te houden. Je bent veel meer dan je ziekte’, aldus ons jonge bestuurslid Nicole Donal in de campagne De Hersenen die vandaag werd gelanceerd.

Je hersenen zijn het netwerk voor je hele lichaam. Nog steeds kampen er maar liefst een op de vier Nederlanders met een hersenaandoening. Daarom lanceert Mediaplanet vandaag de campagne ‘de Hersenen’. Hierin vertelt Nicole Donal over hoe zij heeft leren leven met MS.

Verder artikelen over onder andere de ziekte van Parkinson, depressie en het Restless Leg Syndroom.

MS Vereniging Nederland heeft bijgedragen aan de campagne de Hersenen in samenwerking met Mediaplanet. Deze werd vandaag als bijlage verspreid in de Telegraaf. Ook kun je de artikelen online lezen op Planet Health.

Back To Top