skip to Main Content
Lettergrootte: e e Sitemap Inloggen

Belangrijk bericht voor patiënten die Fampyra zelf betalen

Biogen heeft de prijs van Fampyra voor nieuwe gebruikers verlaagd. Deze nieuwe prijs zal per 1 juni worden gepubliceerd in de zg. G-Standaard, de officiële prijslijst voor geneesmiddelen. Echter, Biogen stelt Fampyra reeds vanaf 1 mei tegen deze prijs beschikbaar.

Patiënten die met een recept naar de apotheek gaan, krijgen mogelijk te horen dat zij de oude (hogere) prijs moeten betalen. In het apotheeksysteem staat dan nog abusievelijk de hogere prijs.

Alle groothandels zijn op 1 mei 2018 door Biogen op de hoogte gebracht van de nieuwe prijs. Uw apotheker kan Fampyra nu reeds voor de nieuwe prijs bestellen bij de groothandel. Mocht uw apotheker hierover vragen hebben, dan kan hij/zij hierover contact opnemen met zijn/haar eigen groothandel of Biogen.

Zie ook de website voorwaardelijketoelatingfampyra.nl

Back To Top
X