Ga naar hoofdinhoud

Alie Elbers heeft dit jaar de Nora Holtrust Prijs gewonnen. Op Wereld MS Dag (30 mei) maakten Jan van Amstel (voorzitter MS Vereniging Nederland) en Chris Schouten (directeur) de winnaar bekend.

Alie-Elbers
Foto: Maarten van de Biezen

Begin mei werd Alie samen met vier anderen genomineerd voor deze prijs. Daarna kon het publiek aangeven wie volgens hen het meest in aanmerking kwam. De Nora Holtrust prijs wordt uitgereikt aan iemand die zich inzet voor mensen met multiple sclerose (MS).

illustratie-nora-holtrust-prijs

Alie is sinds 2009 werkzaam als fysiotherapeut bij Slot en Keerssemeeckers in Nunspeet. Hierbij begeleidt zij onder andere mensen met MS. Ze wordt gezien als een menselijke en prettige fysiotherapeut, die goed kan luisteren en door vraagt.

De Nora Holtrust Prijs bestaat uit een illustratie. Dit jaar gemaakt door Michael Jansen. Ook krijgt de winnaar aandacht in het digitale magazine MSzien van MSweb en het ledenmagazine MenSen van MS Vereniging Nederland.

 

Back To Top