Lettergrootte: e e Sitemap Inloggen

De juiste zorgverzekering 2017 voor mensen met MS

De juiste zorgverzekering 2017 kiezen voor mensen met MS

De juiste zorgverzekering 2017 kiezen voor mensen met MSIn november staat u weer voor de vraag: welke zorgverzekering kies ik? De keuze is er de laatste jaren niet gemakkelijker op geworden. Er komen steeds meer polissen en de vraag is dan: wat te kiezen? Wat past bij mij? Vind de weg met eerlijke en onafhankelijk informatie. Ons belang is dat u straks de juiste polis heeft.

Patiëntenfederatie Nederland vindt dat de informatie over zorgverzekeringen en polissen duidelijk en bruikbaar moet zijn als mensen een passende zorgverzekering zoeken. Ook vinden ze dat de zorg en dus ook de zorgverzekering voor iedereen betaalbaar moet zijn. MS Vereniging Nederland onderschrijft dat en biedt u graag hierbij de links naar allerlei weetjes, ervaringen, tips en handigheden voor het maken van een goede keuze voor u.

Klik op onderstaande links voor meer informatie:

Thema: zorgverzekering kiezen van Nederlandse Patiëntenfederatie

Wat wijzigt er in de vergoedingen in 2017?

Kies de juiste verzekering in 2017

Een zorgverzekering met aandacht voor mensen met een chronische ziekte zoals MS

Ervaringen van anderen kunnen u ook helpen

Handige tips voor het kiezen van de zorgverzekering die het beste bij u past in 2017

Tools en hulpjes voor het maken van de juiste afwegingen en keuze

 

datum plaatsing: 28 november 2016

X